Lenka Ondříková

úprava a modeláž nehtů


SLUŽBY MODELÁŽE NEHTŮ

Při modeláži nehtů pracuji s kvalitními a osvědčenými materiály. Ke klientkám přistupuji s profesionálním a individuálním přístupem. Pro konečnou úpravu nehtů používám různé techniky zdobení dle přání klientky.

Gelová modeláž

Při modeláži se nejprve upraví přírodní nehty a následně se aplikuje gel buď na vlastní délku nehtu nebo se staví na požadovanou délku pomocí šablony. I gelové nehty mohou vypadat přirozeně. Takové nehty jsou pevné a mohou být různě nazdobené. Je třeba však pravidelná docházka na doplňování gelu, který odrůstá s nehty.

Gel-lak

Používá se přímo na přírodní nehty lehce zbroušené Pusherem. Oproti klasickému lakování jsou nehty specifické svou vysokou odolností vůči poškrábání a dlouhodobou trvanlivostí. Zářivý lesk Gel-laku vydrží až 3 týdny.

Parafínový zábal

Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Ruce jsou hladké, hebké a sametové. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky a viditelného omlazení, ale také dojde k uvolnění kloubů.

Zdobení nehtů

Můžete si vybrat z mnoha druhů zdobení, které se dají použít na všechny typy upravených nehtů. Ke zdobení mám pro Vás připraveny kamínky, razítka, pigmenty, třpytky, fólie a mnoho dalšího. Výběr je dle Vaší fantazie 😉.

Ceník

Modeláž - Gel


730 Kč

Modeláž - Gel (dlouhé nehty)


830 Kč

Doplnění - Gel

* V ceně je odstranění starého materiálu, úprava tvaru a délky, aplikace nového materiálu, barevný gel, základní zdobení, vrchní lesk nebo matt, výživný olejíček, krém.

630 Kč

Doplnění - Gel (dlouhé nehty)

* V ceně je odstranění starého materiálu, úprava tvaru a délky, aplikace nového materiálu, barevný gel, základní zdobení, vrchní lesk nebo matt, výživný olejíček, krém.

730 Kč

Gellac


550 Kč

Odstranění modeláže

Z jiného salonu, pokud uznám za nezbytné

od 250 Kč

Odstranění modeláže a ošetření


350 Kč

Parafínový zábal 


100 Kč

Náročnější zdobení nehtů


od 10 Kč/ks

Záruka na nehtovou modeláž je 48 hod. Nevztahuje se na mechanické poškození!


TELEFON: +420 608 115 060

© 2021 Studio 7, Slavkovská 863/7, 627 00 Brno-Slatina
Všechna práva vyhrazena 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!